Ciasteczka wykorzystywane przez serwis internetowy SKF

SKF uzywa na swoich stornach interentowych cookies w celu możliwie jak najlepszego dostosowywania prezentowanych informacji do preferencji odwiedzających, dotyczących między innymi regionu i języka. Czy wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies przez SKF?

cookie_information_popup_text_2[150]

SKF Marine Hong Kong Ltd

jedn. 2210-11, 22/F, China United Centre
28 Marble Road, North Point
Specjalny Region Administracyjny Hong Kong
Chiny

tel.: +852-31 81 78 30
faks: +852-25 41 21 71
info.cn@skf-marine.com

kontakty

Christof Kudrus
dyrektor zarządzający, Hong Kong

tel.: +86 21 6037 0766
kom.: +86 1356 498 9004
e-mail: christof.kudrus@skf-marine.com

Richard Pan
kierownik sprzedaży

tel.: +86 21 6037 0733
kom.: +86 138 1657 0799
e-mail: richard.pan@skf-marine.com

SKF Marine Hong Kong Ltd. – biuro przedstawicielskie w Dalian
tel.: +86 411 8280 0928
faks: +86 411 8265 6157
dalian.cn@skf-marine.com

kontakty

Keith Li
kierownik regionalny – produkty dla przemysłu naftowo-gazowego

kom.: +86 138 4091 6861
e-mail: keith.li@skf-marine.com

SKF Marine Hong Kong Ltd. – biuro przedstawicielskie w Guangzhou
pok. 2002, Fuying International Building,
nr 166 Changgang Road Central, Haizhu District
Guangzhou 510250
Chiny

tel.: +86 20 8363 3422
faks: +86 20 8363 3349
guangzhou.cn@skf-marine.com

kontakty

Zhang Liang
dyrektor regionalny

kom.: +86 1360 902 2897
e-mail: zhang.liang@skf-marine.com

SKF Marine Hong Kong Ltd. – biuro przedstawicielskie w Szanghaju
pok. 2301, Shartex Plaza, nr 88,
South Zunyi Road,
200336 Szanghaj
Chiny

tel.: +86 216037 0760
faks: +86 216037 0768
shanghai.cn@skf.marine.com

kontakty 

Sun Biao
zastępca kierownika sprzedaży – przemysł okrętowy

tel.: +86 21 6037 0753
kom.: +86 1391 736 2921
e-mail: sun.biao@skf-marine.com

Johnny Wang
kierownik sprzedaży

tel.: +86 21 6037 0751
kom.: +86 1390 177 0534
e-mail: johnny.wang@skf-marine.com

Wang Da Gang
kierownik sprzedaży – przemysł okrętowy

tel.: +86 21 6037 0754
kom.: +86 1390 174 4899
e-mail: wang.da.gang@skf-marine.com

Joe Liu
kierownik sprzedaży

tel.: +86 21 6037 0756
kom.: +86 1381 789 1158
e-mail: joe.liu@skf-marine.com
SKF logo