Ciasteczka wykorzystywane przez serwis internetowy SKF

SKF uzywa na swoich stornach interentowych cookies w celu możliwie jak najlepszego dostosowywania prezentowanych informacji do preferencji odwiedzających, dotyczących między innymi regionu i języka. Czy wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies przez SKF?

cookie_information_popup_text_2[150]

SKF Marine Shanghai Ltd

pok. 2301, Shartex Plaza, nr 88, South
Zunyi Road, 200336 Szanghaj, Chiny

tel.: +86-21-60 37 07 60
faks: +86-21-60 37 07 68
shanghai@skf-marine.com

kontakty

Christof Kudrus
dyrektor naczelny na Szanghaj

tel.: +86 21 6037 0766
kom.: +86 1356 498 9004
e-mail: christof.kudrus@skf-marine.com


Steven Sun
kierownik obsługi

tel.: +86 21 6037 0760
kom.: +86 1376 177 0500
e-mail: steven.sun@skf-marine.com

Richard Pan
sprzedaż czynna w ramach obsługi

tel.: +86 21 6037 0733
kom.: +86 1391 657 0799
e-mail: richard.pan@skf-marine.com

Jason Xu
obsługa roszczeń serwisowych

tel.: +86 21 60370733
e-mail: jason.xu@skf-marine.com

Tiana Wang
administrator-kierownik obsługi

tel.: +86 21 6037 0734
kom.: +86 1378 898 0942
e-mail: tiana.wang@skf-marine.com

Susan Yang
dyrektor ds. zakupów

tel.: +86 21 6037 0765
kom.: +86 136 2188 6865
e-mail: susan.yang@skf-marine.com
SKF logo