Ciasteczka wykorzystywane przez serwis internetowy SKF

Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) w celu usprawniania sposobów przeglądania naszych stron i korzystania z naszych internetowych aplikacji. Dalsze korzystanie z serwisu niepoprzedzone zmianą ustawień przeglądarki jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zapisywanie przez serwis ciasteczek na dysku komputera. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Rozwiązania SKF w zakresie uszczelek i uszczelnień


Afryka

Afryka
AB SKF
Hornsgatan 1
415 50
Göteborg
Szwecja
tel.: +46 31 3373450
Pierre.Lavaine@skf.com
kontakt: Pierre Lavaine

kontynenty amerykańskie

Ameryka Łacińska i Ameryka Południowa
SKF do Brasil Ltda
Av. Marginal do Ribeirão dos Cristais, 200
07775-240
Cajamar, SP
Brazylia
tel.: +55 11 46199151
Ricardo.Vieira.Amaral@skf.com
kontakt: Ricardo Vieira Amaral

Kanada
SKF USA Inc.
890 Forty Foot Road
PA. 19446
Landsdale
Stany Zjednoczone
faks: +1 267 4366025
tel.: +1 267-436-6780
Andy.Hoy@skf.com
kontakt: Andy Hoy

Stany Zjednoczone
SKF USA Inc.
890 Forty Foot Road
PA. 19446
Landsdale
Stany Zjednoczone
faks: +1 267 4366025
tel.: +1 267-436-6780
Andy.Hoy@skf.com
kontakt: Andy Hoy

Azja i region Pacyfiku

Azja Północna
SKF (China) Sales Co Ltd
ul. Bansongyuan 377
200011
Szanghaj
Chiny
faks: +86 21 53065533
tel.: +86 21 23122323
Jack.Meng@skf.com
kontakt: Jack Meng

Azja Południowa
SKF Asia Pacific Pte Ltd
1 Changi South Lane
486070
Singapur
Singapur
faks: +65 6 8767701
tel.: +65 6 8767578
Scott.Robinson@skf.com
kontakt: Scott Robinson

Europa

Europa Północna i Europa Zachodnia
AB SKF
Hornsgatan 1
415 50
Göteborg
Szwecja
tel.: +46 31 3373450
Pierre.Lavaine@skf.com
kontakt: Pierre Lavaine

Środkowy Wschód

Środkowy Wschód
SKF Hellas S.A
al. Syngrou 128
17671
Ateny
Grecja
faks: +30 210 6897504
tel.: +30 210-68.97.500
Petros.Petritis@skf.com
kontakt: Petros Petritis

SKF logo