Cookies na webu SKF

Společnost SKF na svých stránkách používá soubory cookies, které jí umožňují nabídnout návštěvníkům informace v co nejvhodnější formě, například pro zvolenou zemi a jazyk.

cookie_information_popup_text_2[151]

SKF Marine Hong Kong Ltd

Unit 2210-11, 22/F, China United Centre
28 Marble Road, North Point
Hongkong – zvláštní správní oblast ČLR
Čína

Tel.: +852-31 81 78 30
Fax: +852-25 41 21 71
info.cn@skf-marine.com

Kontaktní osoby

Christof Kudrus
Generální ředitel, Hong Kong

Tel.: +86 21 6037 0766
Mob.: +86 1356 498 9004
E-mail: christof.kudrus@skf-marine.com

Richard Pan
Manažer prodeje

Tel.: Tel: +86 21 6037 0733
Mob.: +86 138 1657 0799
E-mail: richard.pan@skf-marine.com

SKF Marine Hong Kong Ltd. – Dalian Representative Office
Tel.: +86 411 8280 0928
Fax: +86 411 8265 6157
dalian.cn@skf-marine.com

Kontaktní osoby

Keith Li
Regionální manažer – ropné a plynárenské produkty

Mob.: +86 138 4091 6861
E-mail: keith.li@skf-marine.com

SKF Marine Hong Kong Ltd. – Guangzhou Representative Office
Room 2002, Fuying International Building,
No 166 Changgang Road Central, Haizhu District
Guangzhou 510250
Čína

Tel.: +86 20 8363 3422
Fax: +86 20 8363 3349
guangzhou.cn@skf-marine.com

Kontaktní osoby

Zhang Liang
Regionální manažer

Mob.: +86 1360 902 2897
E-mail: zhang.liang@skf-marine.com

SKF Marine Hong Kong Ltd. – Shanghai Representative Office
místnost 907, Tower B, Central Tower, č. 567
Langao Road, Putuo District,
Shanghai 200333, P.R.
Čína

Tel.: +86 216037 0760
Fax: +86 216037 0768
shanghai.cn@skf.marine.com

Kontaktní osoby 

Sun Biao
Zástupce ředitele prodeje – námořní průmysl

Tel.: +86 21 6037 0753
Mob.: +86 1391 736 2921
E-mail: sun.biao@skf-marine.com

Johnny Wang
Manažer prodeje

Tel.: +86 21 6037 0751
Mob.: +86 1390 177 0534
E-mail: johnny.wang@skf-marine.com

Wang Da Gang
Manažer prodeje – námořní průmysl

Tel.: +86 21 6037 0754
Mob.: +86 1390 174 4899
E-mail: wang.da.gang@skf-marine.com

Joe Liu
Manažer prodeje

Tel.: +86 21 6037 0756
Mob.: +86 1381 789 1158
E-mail: joe.liu@skf-marine.com
SKF logo