Cookies na webu SKF

Společnost SKF na svých stránkách používá soubory cookies, které jí umožňují nabídnout návštěvníkům informace v co nejvhodnější formě, například pro zvolenou zemi a jazyk.

cookie_information_popup_text_2[151]

SKF Marine Korea Ltd

Kontakt

#1812 Ocean Tower
203 Haeundaehaebyeon-ro, Haeundae-gu
48093 Busan
Republic of Korea

Tel.: +82-51-740 5700
Fax: +82-51-740 5704
sales.kr@skf-marine.com
service.kr@skf-marine.com


Kontaktní osoby

Hyunsoo Jeon
Zplnomocněný ředitel
Tel.: +82-51-740 5701
Mob.: +82-10-9001-3085
hyunsoo.jeon@skf-marine.com 


Prodej


Sungjoon Lee
Tel.: +82-51-740 5717
Mob.: +82-10-7414 2933
sungjoon.lee@skf-marine.com

Jeongjae An
Tel.: +82-51-740 5705
Mob.: +82-10-3102 3065
jeongjae.an@skf-marine.com 


Služby

Jaesig Seo
Ředitel služeb
Tel.: +82-51-740 5736
Mob.: +82-10-8912 5707
jaessig.seo@skf-marine.com 

Sungman Park
Service Manager
Tel.: +82-51-740 5737
Mob.: +82-10-3846 4624
sungman.park@skf-marine.com

Wonje Lee
Servisní inženýr
Tel.: +82-51-740 5738
Mob.: +82-10-3580 4945
wonje.lee@skf-marine.com

Sunghwan Kim
Technik prodeje náhradních dílů a služeb
Tel.: +82-51-740 5739
Mob.: +82-10-6486 2181
sunghwan.kim@skf-marine.com


Zpracovávání objednávek

Minsung Kim
Tel.: +82-51-740 5702
minsung.kim@skf-marine.com

Minhye Jo
Tel.: +82 51 740 5735
minhye.jo@skf-marine.com

Hyeongeun Do
Tel.: +82 51 740 5708
hyeongeun.do@skf-marine.com


Finance


Tricia Sunyoung Lee
Manažer financí
Tel.: +82 51 740 5709
tricia.lee@skf-marine.com

Hyunjoo Kim
Tel.: +82 51 740 5703
hyunjoo.kim@skf-marine.com

SKF logo