Cookies na webu SKF

Společnost SKF na svých stránkách používá soubory cookies, které jí umožňují nabídnout návštěvníkům informace v co nejvhodnější formě, například pro zvolenou zemi a jazyk.

cookie_information_popup_text_2[151]

Spojky


Afrika

Afrika
AB SKF
Hornsgatan 1
415 50
Göteborg
Švédsko
Tel.: +46 31 3373450
Pierre.Lavaine@skf.com 
Kontakt: Pierre Lavaine

Amerika

Latinská a Jižní Amerika
SKF do Brasil Ltda
Av. Marginal do Ribeirão dos Cristais, 200
07775-240
Cajamar, SP
Brazílie
Tel.: +55 11 46199151
Ricardo.Vieira.Amaral@skf.com
Kontakt: Ricardo Vieira Amaral

USA
SKF USA Inc.
890 Forty Foot Rd
PA. 19446
Landsdale
USA
Fax: +1 267 4366025
Tel.: +1 267-436-6780
Andy.Hoy@skf.com
Kontakt: Andy Hoy

Kanada
SKF USA Inc.
890 Forty Foot Rd
PA. 19446
Landsdale
USA
Fax: +1 267 4366025
Tel.: +1 267-436-6780
Andy.Hoy@skf.com
Kontakt: Andy Hoy

Asie a Tichomoří

Severní Asie
SKF (China) Sales Co Ltd
No 377 Bansongyuan Road
200011
Šanghaj
Čína
Fax +86 21 53065533
Tel.: +86 21 23122323
Jack.Meng@skf.com
www.skf-marine.com
Kontakt: Jack Meng

Jižní Asie
SKF Asia Pacific Pte Ltd
No.1 Changi South Lane
486070
Singapur
Singapur
Fax: +65 6 8767701 
Tel.: +65 6 8767578
Scott.Robinson@skf.com
www.skf-marine.com
Kontakt: Scott Robinson

Korea

SKF Marine Korea Ltd.
#1812 Ocean Tower
203 Haeundaehaebyeon-ro, Haeundae-gu
48093 Busan
Jižní Korea
Fax +82-51740 5704
Tel.: +82-51-740 5700
sales.kr@skf-marine.com
www.skf-marine.com


SKF Korea Ltd.
20th Fl, Centrum IS tower,
60 Centum buk-daero, Haeundae-gu
48059 Busan
Korejská republika
Fax +82-51-946 5310
Tel.: K.R.Oh@skf.com
www.skf.co.kr
Kontakt: K R Oh

Evropa

Evropa – severní a západní
AB SKF
Hornsgatan 1
415 50
Göteborg
Švédsko
Tel.: +46 31 3373450
Pierre.Lavaine@skf.com 
www.skf-marine.com
Kontakt: Pierre Lavaine

Německo

SKF Marine GmbH
Hermann-Blohm-Str. 5
20457 Hamburg
Německo
Fax: +49-40-30 11-1987 (nabídky)
Fax: +49-40-30 11-1953 (objednávky)
Tel.: +49-40-30 11-0
Mobil +49-172-437 47 78
sales@skf-marine.com
www.skf-marine.com

Řecko
SKF Hellas S.A
Syngrou Avenue 128
17671
Atény
Řecko
Fax: +30 210 6897504
Tel.: +30 210-68.97.500
Petros.Petritis@skf.com
www.skf-marine.com
Kontakt: Petros Petritis

Střední východ

Střední východ
SKF Hellas S.A
Syngrou Avenue 128
17671
Atény
Řecko
Fax: +30 210 6897504
Tel.: +30 210-68.97.500
Petros.Petritis@skf.com
Kontakt: Petros Petritis

SKF logo