Ciasteczka wykorzystywane przez serwis internetowy SKF

SKF używa na swoich stronach internetowych plików cookies, w celu możliwie jak najlepszego dostosowywania prezentowanych informacji do preferencji odwiedzających, dotyczących między innymi regionu i języka.

Czy wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies przez SKF?

SKF Marine Korea Ltd

kontakt

nr 1812, Ocean Tower
203 Haeundaehaebyeon-ro, Haeundae-gu
48093 Pusan
Korea

tel.: +82 -51-740 5700
faks: +82 -51-740 5704
sales.kr@skf-marine.com
service.kr@skf-marine.com


kontakty

Hyunsoo Jeon
dyrektor reprezentacyjny
tel.: +82 -51-740 5701
kom.: +82-10-9001-3085
hyunsoo.jeon@skf-marine.com


dział sprzedaży


Sungjoon Lee
tel.: +82 -51-740 5717
kom.: +82 -10-7414 2933
sungjoon.lee@skf-marine.com

Jeongjae An
tel.: +82 -51-740 5705
kom.: +82 -10-3102 3065
jeongjae.an@skf-marine.com


usługi

Jaesig Seo
dyrektor ds. obsługi
tel.: +82 -51-740 5736
kom.: +82 -10-8912 5707
jaessig.seo@skf-marine.com

Sungman Park
kierownik ds. serwisu
tel.: +82 -51-740 5737
kom.: +82 -10-3846 4624
sungman.park@skf-marine.com

Wonje Lee
inżynier obsługi
tel.: +82 -51-740 5738
kom.: +82 -10-3580 4945
wonje.lee@skf-marine.com

Sunghwan Kim
inżynier ds. serwisu i sprzedaży części zamiennych
tel.: +82 -51-740 5739
kom.: +82 -10-6486 2181
sunghwan.kim@skf-marine.com


obsługa zamówień

Minsung Kim
tel.: +82 -51-740 5702
minsung.kim@skf-marine.com

Minhye Jo
tel.: +82 51 740 5735
minhye.jo@skf-marine.com

Hyeongeun Do
tel.: +82 51 740 5708
hyeongeun.do@skf-marine.com


finanse


Tricia Sunyoung Lee
dyrektor finansowa
tel.: +82 51 740 5709
tricia.lee@skf-marine.com

Hyunjoo Kim
tel.: +82 51 740 5703
hyunjoo.kim@skf-marine.com

SKF logo