Ciasteczka wykorzystywane przez serwis internetowy SKF

SKF używa na swoich stronach internetowych plików cookies, w celu możliwie jak najlepszego dostosowywania prezentowanych informacji do preferencji odwiedzających, dotyczących między innymi regionu i języka.

Czy wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies przez SKF?

Sprzęgła


Afryka

Afryka
AB SKF
Hornsgatan 1
415 50
Göteborg
Szwecja
tel.: +46 31 3373450
Pierre.Lavaine@skf.com
kontakt: Pierre Lavaine

kontynenty amerykańskie

Ameryka Łacińska i Ameryka Południowa
SKF do Brasil Ltda
Av. Marginal do Ribeirão dos Cristais, 200
07775-240
Cajamar, SP
Brazylia
tel.: +55 11 46199151
Ricardo.Vieira.Amaral@skf.com
kontakt: Ricardo Vieira Amaral

Stany Zjednoczone
SKF USA Inc.
890 Forty Foot Road
PA. 19446
Landsdale
Stany Zjednoczone
faks: +1 267 4366025
tel.: +1 267-436-6780
Andy.Hoy@skf.com
kontakt: Andy Hoy

Kanada
SKF USA Inc.
890 Forty Foot Road
PA. 19446
Landsdale
Stany Zjednoczone
faks: +1 267 4366025
tel.: +1 267-436-6780
Andy.Hoy@skf.com
kontakt: Andy Hoy

Azja i kraje Pacyfiku

Azja Północna
SKF (China) Sales Co Ltd
ul. Bansongyuan 377
200011
Szanghaj
Chiny
faks: +86 21 53065533
tel.: +86 21 23122323
Jack.Meng@skf.com
www.skf-marine.com
kontakt: Jack Meng

Azja Południowa
SKF Asia Pacific Pte Ltd
1 Changi South Lane
486070
Singapur
Singapur
faks: +65 6 8767701
tel.: +65 6 8767578
Scott.Robinson@skf.com
www.skf-marine.com
kontakt: Scott Robinson

Korea

SKF Marine Korea Ltd.
nr 1812, Ocean Tower
203 Haeundaehaebyeon-ro, Haeundae-gu
48093 Pusan
Korea
Fax +82-51740 5704
tel.: +82 -51-740 5700
sales.kr@skf-marine.com
service.kr@skf-marine.com
www.skf-marine.com


SKF Korea Ltd.
20th Fl, Centrum IS tower,
60 Centum buk-daero, Haeundae-gu
48059 Pusan
Korea
Fax +82-51-946 5310
tel.: K.R.Oh@skf.com
www.skf.co.kr
kontakt: K R Oh

Europa

Europa Północna i Europa Zachodnia
AB SKF
Hornsgatan 1
415 50
Göteborg
Szwecja
tel.: +46 31 3373450
Pierre.Lavaine@skf.com
www.skf-marine.com
kontakt: Pierre Lavaine

Niemcy

SKF Marine GmbH
Hermann-Blohm-Str. 5
20457 Hamburg
Niemcy
faks: +49-40-30 11-1987 (zapytania ofertowe)
faks: +49-40-30 11-1953 (zamówienia)
tel.: +49-40-30 11-0
kom.: +49-172-437 47 78
sales@skf-marine.com
www.skf-marine.com

Grecja
SKF Hellas S.A
al. Syngrou 128
17671
Ateny
Grecja
faks: +30 210 6897504
tel.: +30 210-68.97.500
Petros.Petritis@skf.com
www.skf-marine.com
kontakt: Petros Petritis

Rosja
SKF Russia
Marata Str. 69-71
Renaissance Plaza, Lit. A
191119 Petersburg
Rosja
faks: +7-812-336 75 61
tel.: +7-812-336 75 60
maxim.somov@skf.com
www.skf-marine.com

Środkowy Wschód

Środkowy Wschód
SKF Hellas S.A
al. Syngrou 128
17671
Ateny
Grecja
faks: +30 210 6897504
tel.: +30 210-68.97.500
Petros.Petritis@skf.com
kontakt: Petros Petritis

SKF logo